Филтри

Цена

Изчисти филтрите


Промо Акумулаторен пистолет за силикон Makita DCG180Z 18 V, 300 мл thumbnail image Makita logo
Акумулаторен пистолет за силикон Makita DCG180Z 18 V, 300 мл
Модел: DCG180Z
18 V, 3.0/4.0 Ah, 300 мл
Марка: Makita
419.00лв.
Стара цена
569.00лв.
Изчисти маркираните Сравни
{{ p.title_bg }}